Hakkımızda

Yaklasık 12 yıllık hayal ürünü olan BBS Makina Bilisim San. Tic. Ltd. Sti. 2018 yılında faaliyete geçmistir.


Kuruldugumuz günden beri, önce müsteriyle ilgilenmek is ahlakı ilkemiz, daha sonra cihazlarınız ve sorunlardır. Bu ilkemiz çogu zaman geri dönüs saglayan binlerce memnun is ve özel müsteriyle sonuçlandı.


Her bir Bilisim sorununu veya projesini kendimize aitmis gibi ele alıyoruz, bu da verimli sonuçlar ve makul bir fiyatlama ücreti ile sonuçlanıyor. BBS Makina Bilisim, ücretsiz bilgisayar destekli tanılama hizmetini yaygınlastırmak isteyen teknoloji sirketlerinden birisidir. Bunun nedeni, her bir müsterinin isi onaylamadan önce cihazların tamiratının ve maliyetinin ne oldugunu tam olarak bilmesi gerektigine inanmamız. Genel olarak, teknik destek ekibimiz çok sayıda yetenekli ve deneyimli personellerden olusur.Herhangi bir sorunda Teknik sorgunuzu aldıktan sonra, konunuz kapsamında uzmanlasmıs deneyimli bir teknoloji uzmanı atayacagız. Daha sonra,ekibimiz isteginizi çözmek için aynı gün içinde, genellikle birkaç saat içinde ofisinizi veya evinizi ziyaret edecektir.

Neden En İyiyiz

Birinci Sınıf Parçalar


Cihazınızda donanımın herhangi bir parçasının degistirilmesi gerektiginde, yüksek kaliteli yedek parça stogumuzun bunu mümkün kıldıgından emin olun!

Alanında Uzman Personeller


Alanında uzman personellerimizden olusan bir ekip, size içine girebileceginiz her türlü teknik konuda yardımcı olabilir! Ekibimizin deneyimleri gerçekten sasırtıcı!


Müşteri Dostu


Yılda binlerce müsteriye hizmet veren, birinci sınıf, kisisellestirilmis ve hızlı bir hizmet sunmaya odaklanmak daima aklımızda! BBS, birçok müsteriye sahip olmasına ragmen her müsterisine gerekli destegi saglar.Personelimiz her biri için gereken zamanı ayırır!

Uygun Fiyatlandırma


Diger teknik destek ve yazılım saglayıcıların çogunlugunun aksine, asla sizden faydalanmaya ve astronomik ücretler ödetmeye çalısmayız! Fiyatlandırma politikamız her zaman adil ve dengelidir!

Bu ay seçili servislerde %10 indirimden faydalanın!


Windows Kurulumu

Kişiye Özel Yazılım Çözümleri

Kurumsal Web Sitesi